عکس-کاور-موزه-شکنجه۹
b1
خانه » موزه شکنجه در مالت!

موزه شکنجه در مالت!

b3
+18

Mdina پایتخت تاریخی مالت است. این شهر کمتر از ۳۰۰ نفر جمعیت دارد، اما یکی از ترسناک‌ترین و حیرت‌آورترین موزه‌های زمین در اینجا برپا است، موزه شکنجه.

در اینجا ابزارها و مراحل اعمال شکنجه بازسازی‌شده و در صحنه‌های واقعی در معرض تماشا قرار می‌گیرند. تنها دیوارها می‌دانند که چند نفر زندانی به خاطر شکنجه و اعدام در اینجا مرده‌اند. اعدام‌ها و شکنجه‌هایی که تنها در همین سلول‌ها انجام می‌گرفت و تا سال ۱۸۱۳ ادامه داشت.

هیچ‌چیز فراموش نشده: تمام انواع شکنجه از آغاز امپراطوری رم، زمان حکومت عرب‌ها و دوره پادشاهان مالتی. رومی‌ها مصلوب ساختن را ترجیح می‌دادند و عرب‌ها قربانیان را زیر سنگ‌های بزرگ می‌گذاشتند.

در محیط این موزه سکوت، سرما و تاریکی حکمفرما است. سلول‌های پیشین زندان الان هم وهمناک هستند با ابزارهای شکنجه وحشتناکی که مو بر بدن انسان سیخ می‌کند. نمونه این ابزارها ابزار ناخن کشی و وسیله‌ای است که به بدن وصل شده و بدن را آنقدر دور خود می‌پیچاند تا از بینی و دهان و گوش و حتی دست‌ها و پاها خون جاری شود.

جسدهای بدون سر، آدم‌های اعدام‌شده، اسکلت‌ها، افراد طاعونی و جلادان و شکنجه گران را در تصاویر می‌بینید.

موزه-شکنجه (6) موزه-شکنجه (7) موزه-شکنجه (8) موزه-شکنجه (9) موزه-شکنجه (2) موزه-شکنجه (1) موزه-شکنجه (3) موزه-شکنجه (4) موزه-شکنجه (5) موزه-شکنجه (10) موزه-شکنجه (11) موزه-شکنجه (12)

326 ratings1.1/5
منبع فارسیسیمرغ

منبع خارجیThe Hidden Fact

امیر

امیر

من امیر هستم، موسس این سایت. ۳۰ سال سن دارم و از سال ۲۰۱۰ به صورت حرفه‌ای به فعالیت‌های مربوط به وبمستری می‌پردازم. در حال حاضر به طراحی و بهینه‌سازی سایت‌های وردپرسی مشغولم. امیدوارم از مطالب لذت ببرید، منتظر خوندن نظراتتون هستم.

b2
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
neda
مهمان
neda

وای چه وحشتناک، چقدر غیرانسانی.. کاش میشود تمام موزها و جاهای دیدنی دنیا رو گشت و دیدن کرد و چقدر حیف که ما به این دنیای پر از شگفتی پا میزاریم و فقط قسمتی ناچیزی رو دیدن میکنیم ،مرسی از مطالب خوبتون

Immortality Unlimited
عضو

افتضاح بود! angry

لیلا
مهمان
لیلا

ممنون خیلی عالی بود.

Sadra Ebrahimi
عضو

اگه خوشت اومد میخوای بفرستمت اونجا bigsmile bigsmile bigsmile

b1
error: Alert: Content is protected !!